Hakkımızda

Firma Tarihçemiz

OREL Aydınlatma & Elektrik sektörde yıllardır süregelen üretim ve satış pazarlamada bilgi birikimi, ayrıca tecrübenin 2009’da markalaşmış olmanın gururu ile müşterilerine verdiği değerin bir neticesidir.

OREL Aydınlatma & Elektrik . Toptan  satış hizmeti veren, son nihai tüketiciler gibi sektörle bağlantılı kurum ve kuruluşların hem kalite hemde makul fiyat ihtiyaçlarını, ayrıca açığını karşılayacak şekilde bir çok ürün çeşitliliğine sahiptir…

08Mart2009

Marka Oluşumu

...

14Nisan2012

Piyasa Ürün Talepleri

...

23Haziran2015

Yurtdışı Ürün İhracatı

....

01Ocak2019

Geniş Ürün Yelpazesi

....

Misyonumuz

Son nihai tüketiciye kadar tüm tedarik zinciri basamaklarına ürünleri ulaştırmak, hızlı ve güvenilir termin süresi sağlayarak müşterilerini yanıtsız bırakmayarak, birinci sınıf kalitesiyle Dünya markalarını arattırmamak, siz değerli müşterilerimiz için belirlediğimiz bir hedeftir.

Vizyonumuz

Kurumsal kimlik anlayışı ve ticaret ahlakı ile siz değerli müşterilerimizin emeği ve ayrıca zamanına saygı duyarak hizmet vermek, sunulan hizmet süresince minimum olarak standartlara bağlı kalarak durağan tüm eylemlerde, çevre ve tabiat koruma güdüsü bilinci ile değerlere sahip çıkmanın bilinci içerisindeyiz.

380Müşteri Portföyü
100%Müşteri Memnuniyeti
    × Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz?